Výpredaj
Akcia

Little Live Pets OMG spievajúci psík bielo ružový


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 26114-26117
EAN: 630996261170
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Je to oficiálne! OMG Domáce zvieratá majú talent aj na spev! Tieto jemné domáce zvieratá OMG milo spievajú, sú mäkké a narodené pre výkon! Stlačte toto rozkošné šteňa Princess a počujte, ako ladne zavýja! Toto malé živé zvieratko môže spievať na svoju vlastnú hudbu. Umiestnite ju do „Hudobného režimu“ a stlačte jej bruško. Môže spievať na svoje tri rôzne hudobné stopy s dlhými a krátkymi tónmi podľa toho, ako ich stlačíte! Keď stlačíte bruško tohto roztomilého šteniatka, môže dokonca zmeniť výšku tónu! Umiestnite svoje šteniatko na „spevácky režim“, stlačte jej bruško a bude bez hudby spievať „a cappella“. Je tak zábavné počúvať ju spievať spolu s vašimi obľúbenými melódiami. Toto rozkošné zvieratko je oblečené tak, aby zaujalo krásnou fialovou mašličkou a korunkou, je pripravené vyraziť na pódium! Sada neobsahuje baterky ( funguje na 3 LR44 batérie).

Vlastnosti: Stlačte svojho OMG maznáčika, aby ste ho počuli vytie a spievať! Dokonca spievajú v 3 rôznych úrovniach výšky tónu! Zmeňte dĺžku noty, ktorú spievajú! Čím dlhšie im držíte bruško, tým dlhšie vytie! Umiestnite svojho miláčika OMG do hudobného režimu a klepnutím na brucho svojho šteňaťa si zaspievajte jeho hudobnú stopu! Každé domáce zviera má na výber 3 hudobné stopy. OMG Domáce zvieratá sa cítia také jemné, zvieravé a hmatové. Nebudete ich chcieť dať dole!


Určené pre: všetkých
Veková kategória: 5+

Poznámka: HTML nie je preložené!