Novinka
Akcia

LEGO 10983 DUPLO Bio farmársky trh


Dostupnosť:
Už len 2 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 27. februára
22.39€
27.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 10983LEGO
EAN: 5702017416977
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Pri hre so stavebnicou LEGO® DUPLO® Môj prvý bio farmársky trh (10983) môžete deťom ukázať, ako to chodí na nákupoch. Tento rozkošný farmársky trh sa pre deti stane celým svetom: môžu vážiť potraviny, platiť hračkárskymi mincami rozličnej hodnoty a odniesť si nákup so sebou v milej textilnej taštičke.

Vzdelávacie hračky s dôrazom na zábavu
Deti sa naučia udržiavať rovnováhu pri ukladaní reďkovky, jahody, citróna a melóna na miesto. Všetky stavebnice LEGO DUPLO slúžia na sebavyjadrenie – v tomto prípade majú všetky potraviny odlišný výraz, aby do tvorivých hier vniesli trochu života!

Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatá
S hračkami LEGO DUPLO dostávajú deti do rúk nekonečnú zábavu, sebavyjadrenie a radostné vzdelávanie. Táto stavebnica nabáda k interaktívnym hrám medzi rodičmi a deťmi, ktorí sa môžu zahrať na majiteľov stánkov s ovocím a zeleninou alebo zákazníkov. Stavebnice DUPLO umožňujú rodičom deliť sa o vzácne okamihy vo vývoji ich detí a tráviť spoločný čas stavaním a hrami.


Veková kategória: 1,5+

Poznámka: HTML nie je preložené!