Výpredaj
Akcia

Fisher-Price® Obojstranné chodítko Steady speed CZ/SK/ENG/HU/PL


Dostupnosť:
Skladom
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 19. apríla
39.99€
49.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: HJP44
EAN: 194735092284
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Fisher-Price®  Obojstranné chodítko Steady speed CZ/SK/ENG/HU/PL

Obojstranné chodítko od Fisher-Price® rastie spolu s Vašim dieťatkom a ponúka tri zaujímavé režimy hry. V prvom režime sú aktivity pre hru v sede, kedy môže dieťa ovládať palubnú dosku "vodiča" s volantom, svietiacim klaksónom, radiacou pákou a tlačidlom ABC/123, ktoré aktivuje svetlá a zvuky. Chodítko ďalej obsahuje 3 farebné tvary na triedenie, posuvník, klapky a ďalšie. V druhom režime sa malý neposedník môže chytiť za rukoväť na stabilnej základni a vytiahnuť sa pomocou chodítka do stoja (z oboch strán!). V treťom režime potom chodítko, prístupné z oboch strán, odmeňuje prvé krôčiky dieťaťa svetielkami, pesničkami, zvukmi a frázami. Chodítko má kolieska s reguláciou rýchlosti, ktoré pomáhajú malým chodcom ustáliť ich prvé krôčiky. Pretože sa každé dieťa vyvíja inak rýchlo, podporuje hračka technológiu Smart Stages™, vďaka ktorej môžete zvoliť takú úroveň obsahu, ktorá je pre vaše dieťatko práve najvhodnejšia. Vybrať môžete medzi tromi úrovňami výukového obsahu, ktorý prináša viac ako 100 zvukov, melódií a fráz a učia deti abecedu, čísla, počítanie, protiklady a ďalšie!

Fisher-Price: Kétirányú intelligens járássegítő

A Fisher-Price kétirányú intelligens járássegítő egy interaktív tanuló játék, amely együtt fejlődik a babával az üléstől kezdve a felálláson át egészen az első lépések megtételéig - bármerre induljon. Ez az autós tematikájú járássegítő lehetővé teszi a kicsik számára, hogy két irányból tolják és a szuper sebességszabályzó (Steady Speed) kerekeknek köszönhetően a gyorshajtással sem lehet gond, tartható lesz a biztonságos tempó. A játék mindkét oldalán szuper játékok találhatók, az interaktív műszerfal és a kormány mókás kalandokat inspirál. Az intelligens fokozatok technológia segítségével a kicsik fejlettségéhez állítható a játék, segíthet megtanítani az ábécét, az ellentéteket és a számolást, miközben a kis sofőrök nőnek és közlekednek. Sőt ehhez a járgányhoz nemzetközi jogsi jár, a földgömb gombbal lengyel, magyar, cseh, szlovák vagy angol nyelvek közül lehet választani. Csomagolás méretei: 48 x 14 x 36 cm Tartalom: A játék elemmel működik (3db AA (LR6) Alkaline). Az elemek nincsenek benne a csomagban.


Veková kategória: 1+

Poznámka: HTML nie je preložené!