Akcia

Fisher Price FPN75 Hovoriaci psík SK


Dostupnosť:
Skladom
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 27. februára
39.99€
45.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: FPN75SK
EAN: 887961613681
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Zoznámte sa s prvým najlepším kamarátom vášho dieťatka! Tento mäkučký, maznavý psík sa postará o to, že učenie bude vždy jedna veľká zábava. Keď sa dieťa svojho štvornohého kamaráta dotkne, zareaguje psík tak, že hneď spustí veselé pesničky a frázy, ktoré vaše mbábätko naučia viac ako 100 základných slov, časti tela, farby, tvary a oveľa viac! Psíkove srdiečko dokonca farebne bliká do rytmu hudby! Pretože sa každé dieťa vyvíja inou rýchlosťou, podporuje hračka technológiu Smart Stages, vďaka ktorej môžete zvoliť takú úroveň učenia, ktorá je pre vaše dieťatko aktuálne najvhodnejšia. Vybrať si môžete medzi tromi hernými úrovňami. Všetky ponúkajú pestrý výber pesničiek, zvukov a krátkych viet.

Úroveň 1 - Objavovanie - Deti môžu stlačiť psíkove labky, nohy, srdiečko alebo uško a vypočuť si prvé slovíčka, farby, písmenká, časti tela a oveľa viac!
Úroveň 2 - Povzbudenie - V tejto fáze sú deti povzbudzované k tomu, aby samy počítali, hľadali farby a poznávali časti ľudského tela, za čo sú pochválené.
Úroveň 3 - Hranie - Deti môžu so psíkom spievať zábavné pesničky a opakovať krátke vety, ktoré ich vtiahnu do sveta vzrušujúcej zábavy a fantázie a zároveň im rozšíria slovnú zásobu!

Hračka rozvíja jemnú motoriku a detské zmysly. Vek: 6- 36 mesiacov


Určené pre: všetkých
Veková kategória: 1+

Rozmery balenia (D x Š x V): 33cm x 15cm x 28cm
Poznámka: HTML nie je preložené!