Addo Futbalová bránka s loptou a pumpičkou


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 19. apríla
13.19€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 32217151ADDO
EAN: 5056289416242
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Máte doma malého Lionela Messiho, Cristiana Ronalda, Zlatana Ibrahimoviča, Kyliana Mbappého či Erlinga Haalanda? Potom vaše dieťa zaručene poteší malá futbalová bránka Addo Out and About Mini Soccer Goal s kolíkmi na uzemnenie, pevnou sieťou, loptou z mäkkej gumy a ručnou pumpičkou pre ľahké nafukovanie , ktorá zaistí nekonečné hodiny herného času pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov . Hračka tak skvele poslúži pre nácvik sily i presnosti streľby a zábavnou formou podporuje motorické zručnosti, koordináciu aj kognitívne schopnosti , ktoré vaša ratolesť istoiste využije na svojej futbalovej i životnej ceste.

Konštrukciu bránky tvorí 8 tyčí, 6 spojnicou a 2 konektory z vysoko kvalitného plastu , ktorý odolá náročnému vyťaženiu aj ďalším vonkajším vplyvom. Bránka je tak vhodná na použitie vo vnútri aj vonku bez ohľadu na okolité podmienky a počasie, kedy ju úplne bez obáv môžete umiestniť do detskej izby aj na vašu záhradu. Navyše sa jednoducho skladá a nezaberá príliš miesta v priestore , či už bude v rozloženom alebo zloženom stave. Nechajte deti baviť sa hrou, ony vám za to v dospelosti miliónkrát poďakujú.


Veková kategória: 3+
Určené pre: chlapcov

Poznámka: HTML nie je preložené!