Akcia

Sylvanian Families 4150 Rodina chocolate králikov


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Kód tovaru: 4150SF
EAN: 5054131041505
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Sylvanian Families 4150SF Rodina  chocolate králikov

Frasier - tatko chocolate králikov je pekárom mestečka. Miluje čerstvý chlebík a vôňu čerstvého pečiva. Pre svojich priateľov organizuje vždy skvelé party, preto ho veľmi obľubujú v mestečku.
Teri - mamka králikov je zaneprázdnená domácimi prácami: upratuje, varí, perie, žehlí a stará sa o všetko, aby mali detičky vždy všetko pripravené.
Coco - chlapček chocolate králikov je veľmi dobrý futbalista, vie strieľať loptu ďalej ako iné deti. Je veselý, šťastný a vždy temperamentný chlapec, ktorý vtipmi baví svojich priateľov, ale ak je reč o matematike, tak rýchlo stíchne, pretože to nie je jeho silná stránka.
Freya - dievčatko chocolate králikov je veselá dievčina, ktorá miluje byť s priateľmi a rodinou. Vždy zavolá svoje kamarátky na party, ktoré organizuje jej ocko, kde spolu s mamkou ponúkajú pečené pochúťky. Je veľmi talentovanou maliarkou, jej práce už získal niekoľko ocenení na výtvarných súťažiach.
Postavičky sú z plastu potiahnuté jemnučkým semišom. Výška Mama, otec: 9,5 cm. Braček so sestričkou: výška 8 cm. Postavičky majú otáčaciu hlavičku a všetky končatiny sú pohyblivé. Šaty všetkých postavičiek sa dajú vyzliecť.

Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá

Rozmery balenia (D x Š x V): 20cm x 5.5cm x 17cm
Poznámka: HTML nie je preložené!