Woody 91835WOO Drevený hojdací koník


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 91835WOO
EAN: 8591864918355
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Woody 91835WOO Drevený hojdací koník

Elegantný hojdací biely drevený koník nepokazí interiér žiadnej detskej izby. Svojimi čistými líniami spĺňa všetky parametre modernej hračky. Jeho konštrukcia je čistá a funkčná. Tvar húpadiel umožňuje bezpečné hojdanie, podpierky nôh potom pohodlie a oporu pri rozhúpaní koníka. Samozrejmosťou sú aj držadlá pre ruky. Kreatívne deti a rodičov možno nenechá v kľude biele neutrálne prevedenie hračky a využijú túto plochu ako základ pre vytvorenie originálneho hojdacieho koňa, výtvarného diela, takého, aké nikto nemá. Stačí použiť fantáziu, špeciálne, vodou neriedené farby, možno liehové fixky a nejaké zaujímavé samolepky. Budete mať aj vy odvahu?

Rozmery: 68 x 27 x 48 cm


WOODY drevené hračky kladú veľký dôraz popri vysokej kvalite a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motorickej, tak aj pedagogickej a psychickej. Veľká časť drevených hračiek z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky drevené hračky sú testované na najvyššie medzinárodne štandardy a väčšina hračiek je zaradená do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY" (pre ostatné jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru.


Určené pre: všetkých
Materiál: drevo
Veková kategória: 2+

Poznámka: HTML nie je preložené!