Smoby 310900 - Kuchynka Bon Appetit Cherry modro-zelená


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 310900SMO
EAN: 3032163109006
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Funkcie a vlastnosti

 • rozmery : 67,1 x 33,5 x 96,5 cm.
 • zabudovaný elektronický modul 
 • realistické zvuky ako pri varení Blop Blop 
 • opečené potraviny (steak a ryba)
 • 25 doplnkov
 • espresso kávovar s kapsulami
 • od 3 rokov
 • francúzsky výrobok Smoby
 • celková výška 97 cm
 • realistická chladnička a zadná špajza
 • vhodné pre dievčatá i chlapcov


Detská kuchynka SMOBY Cherry Kitchen predstavuje jednu z najprepracovanejších produktov medzi detskými kuchynkami na trhu. Je vyrobená v krásnej a sviežej farebnej kombinácii žiarivej tyrkysovej farby, ktorá je doplnená letnou zelenou bielou a svetlou šedou farbou. Elektronická kuchynka má realistický dizajn, a jej prevedenie korešponduje s poslednými trendami bytového dizajnu a architektúry. To robí hru detí zábavnejšou a pútavejšou. Detská kuchynka je vhodná pre deti od 3 rokov. Deti milujú hru s kuchynkou, ktorá ich neomrzí dlhé roky. Vďaka svojmu prevedeniu je kuchynka prístupná z každej strany, a preto umožňuje hru pre viac detí. Hra s detskou kuchynkou u detí rozvíja komunikačné schopnosti a vzájomnou hrou napodobňujú dospelých. Príslušenstvo, doplnky, dvierka a tlačidlá sú prispôsobené drobným detským rúčkami.

Hrou s kuchynkou si tiež cibria motorické schopnosti, hmatovú citlivosť a koordináciu pohybov. Kuchynka je vybavená množstvom vzrušujúcich vlastností, ktoré deti neprestanú udivovať. Kuchynka má inštalovaný elektronický modul a vydáva realistické zvuky. SMOBY Cherry Kitchen má množstvo úložného priestoru. Kuchynka je tvorená chladničkou s realistickým obrázkom obsahu chladničky. Vedľa nej je rúra na pečenie s otvárateľnými dvierkami, kde si deti môžu napríklad upiecť koláčik. Pracovná doska kuchynky pre deti je tvorená elektrickým sporákom s dvoma platňami na varenie a pečenie, drezom na umývanie riadu a milým jedálenským stolíkom, ktorý slúži na servírovanie. Sporák vydáva pri varení realistické zvuky Blop Blop Blop.Nad pracovnou doskou kuchynky sa týči stojan, na ktorom je zakomponovaný espresso kávovar s náhradnými kapsulami a rôznymi príchuťami.

Nad ním sú kuchynské hodiny, ktoré nesmú chýbať v žiadnej správnej kuchyni a v hornej časti sú držiaky na kuchynské náradie. Ku kreatívnym doplnkom kuchynky patria zaujímavé opečené potraviny (steak a ryba) hrniec s pokrievkou, taniere s príbormi, poháre, šálky na kávu, náhradné kapsuly do kávovaru, kuchynské náradie, panvica, cookies a cestoviny. Kuchynka má v zadnej časti tajnú špajzu, s peknými obrázkami potravín, ktoré pôsobia realisticky. Detská kuchynka Smoby má množstvo úložných priestorov a vďaka svojej kompaktnej veľkosti sa zmestí do každej detskej izbičky. Kuchynka pre deti je stabilná a bezpečná pre jemné detské rúčky.

Jej hrany sú oblé a je plastový materiál je príjemný a zamatový na dotyk. Kuchynka je vysoká 97 cm a jej rozmery sú 68*34*97 cm. Kuchynka dýcha francúzskym šarmom a eleganciou. SMOBY je dlhoročným výrobcom kvalitných detských hračiek s výnimočným dizajnom. Spoločnosť SMOBY je dlhoročným výrobcom kvalitných detských hračiek tej najvyššej kvality a najmodernejšieho dizajnu. Produkty SMOBY spĺňajú prísne európske kritériá. Elektronická detská kuchynka funguje na AA LR6 1,5 V batériu, ktorá je súčasťou balenia. Pri tejto kuchynke sa každé dieťa stane malý šéfkuchárom alebo šéfkuchárkou. Tak čo vám vaše ratolesti uvaria dnes?

Funkcie a vlastnosti: zabudovaný elektronický modul  realistické zvuky ako pri varení Blop Blop  opečené potraviny (steak a ryba) 25 doplnkov espresso kávovar s kapsulami od 3 rokov francúzsky výrobok Smoby celková výška 97 cm realistická chladnička a zadná špajza vhodné pre dievčatá i chlapcov


Určené pre: všetkých
Veková kategória: 1+

Poznámka: HTML nie je preložené!