Novinka

Zapf creation 826928 BABY born Súprava oblečenia Deluxe 43 cm


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 826928
EAN: 4001167826928
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Teda, tak nádherne očarujúce ... a toľko veľa možností kombinácií!!!  Táto skvelá súprava umožní malým štylistom obliecť BABY born podľa posledných módnych trendov. Ako prvý tu máme Bodýčko s potlačou vo všetkých farbách dúhy. Podľa nálady si na neho potom BABY born môže obliecť buď úchvatnú červenú sukienku alebo roztomilo pruhované nohavice s trakmi. Biele tričko s dlhým rukávom sa hodí pre oba varianty. Ak je chladnejšie, BABY born k tomu môže pridať ladiacu bundu a čiapočku s modrou potlačou. A teraz už len obuť červené tenisky, okolo zápästia omotať náramok s ozdobami a si pripravená vyraziť do mesta. Nezabudni si však so sebou vziať pruhovaný podbradník, keď bude cestou čas na malú desiatu.

Originálne šaty pre bábiky BABY born .Starostlivo navrhnuté doplnky rozvíjajú detskú predstavivosť a otvárajú nové možnosti a témy hry .Ľahko sa prezlieka .BABY born Súprava oblečenie Deluxe 43 cm sa skladá z nohavíc, sukienky, body, trička, bundy, čiapočky, tenisiek, podbradníka a náramku s ozdobami.


Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá
Materiál: textil

Poznámka: HTML nie je preložené!