Zapf creation 700594 Baby Annabell ® My First Bábika Baby Fun 36 cm


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 700594
EAN: 4001167700594
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

My First Baby Annabell ® Baby Fun je roztomilá 36 cm bábika, s ktorou je veľa zábavy a radovánok. Keď ju pobozkáš na čelíčko, reaguje roztomilým zvukom bozku alebo sa dožaduje svojej mamičky. Najradšej ale má, keď ju pošteklíš na brušku - to je od smiechu celá natešená . A pri kolísaní spieva. Po hraní býva hladná a unavená. Hneď potom hltavo saje zo svojej fľaštičky. Jejda, kvaplo jej pár kvapiek. Nevadí. Vyčisti  ich handričkou a bude zase veselá. Po pití mliečka si musí odgrgnúť a keď jej potom vymeníš plienku, budeš počuť, ako spokojne bľaboce. Potom sa zababuší pod perinku vo svojom pohodlnom ružovom pyžamku s potlačou ružičiek a jahniatok. Keď My First Baby Annabell ®  Baby Fun jemne pohúpeš a pokolíšeš, zavrie pomaličky oči a spokojne zaspí.  

My First Baby Annabell ® Baby Fun je bábika s realistickými 9 funkciami. Reaguje na dotyky a pohyby. My First Baby Annabell ® Baby Fun umožňuje realistickú a nápaditú hru na mamičku a podporuje rozvoj zodpovednosti a empatie Funguje na batérie ( 3 AAA - nie sú súčasťou balenia).  My First Baby Annabell ® Baby Fun v dupačkách a s čiapočkou. Súčasťou balenia je fľaštička, handričku a textilné plienka.


Určené pre: dievčatá
Materiál: plast
Veková kategória: 2+

Poznámka: HTML nie je preložené!