Akcia

Woody 91401 - Hojdací kruh 85cm červený


Dostupnosť:
Skladom
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 28. septembra
59.99€
84.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 91401WOO
EAN: 8591864914012
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Hojdací kruh (priemer 85cm) - červený
Skvelý doplnok do Vašej záhrady, či na dvor! Táto super veľká hojdačka poteší malé i veľké detičky. Hojdanie je najobľúbenejšou hrou detí v predškolskom veku. 
Vedeli ste napríklad, že deti, ktoré sa pravidelne hojdajú, majú lepší spánok než deti, ktoré túto aktivitu nepraktizujú? Tento fakt podporili aj viaceré štúdie. Hojdanie má upokojujúci účinok na nervovú sústavu a to sa netýka len detí, ale aj dospelých.
Hojdačka sa môže používať iba v sede alebo v ľahu. Priemer hojdacieho kruhu je 85 cm. Nosnosť hojdačky je maximálne 100 kg, alebo pre 1-2 deti. Na sedák sú použité textilné popruhy. Použitý materiál umožňuje komfortný odpočinok i bezpečné hojdanie. Táto hojdačka je určená pre vonkajšie použitie. Umiestnenie je vhodné na plochý, nie betónový, dláždený a asfaltovaný povrch, s minimálnym odstupom 2 m od možných prekážok, ako sú ploty, garáže, domy, previsnuté vetvy, bielizeň šnúry, alebo elektrické vedenia.

Dĺžka závesných lán je 170 cm.
Hojdačka sa vešia za kovové krúžky, ktoré sú prevlečené na závesných lanách. Laná sú pevne zakončené pevným uzlom v spodnej časti kruhu. Váha samotného kruhu je 7 kg. 


Veková kategória: 3+
Určené pre: všetkých
Materiál: guma, plast, textil

Poznámka: HTML nie je preložené!