Novinka
Poznáte z TV
Doprava zdarma

TM toys My Magic Mixies ružový interaktívna hračka


Dostupnosť:
Vypredaný
Tento produkt vám doručíme ZADARMO.

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Kód tovaru: MMM14651
EAN: 630996146514
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

TM toys My Magic Mixies ružový interaktívna hračka

S interaktívnou hračkou My Magic Mixies v ružovej farbe sa môžete cítiť ako malý kúzelník či kúzelníčka. Kúzelný zlatý kotlík s návodom vás prevedie krok za krokom celým procesom magického rituálu, pri ktorom si vykúzlite svoju vlastnú kúzelnú bytosť. Po naliatí vody sa kotlík aktivuje a spustia sa zvuky bublania a hudby. Vezmite do ruky kúzelnú paličku, trikrát zaklopte na okraj kotlíka a čarovanie môže začať. Návod vás prevedie jednotlivými krokmi, kedy je potrebné do kotlíka pridávať jednotlivé prísady. K tomu vám tiež napomôžu zvuky, ktoré kotlík vydáva. Vždy, keď bude potrebné zaklopať kúzelnou paličkou o okraj kotlíka a tým prejsť k ďalšiemu kroku, spustí sa zvuk, ktorý vám túto akciu napovie. Hračka My Magic Mixies je vhodná pre deti od 3 rokov.

Kľúčové vlastnosti interaktívnej hračky My Magic Mixies, ružová:

- Vykonajte magický rituál, pri ktorom si vykúzlite vlastnú kúzelnú bytosť
- Pri kúzlení kotlík vydáva zvuky bublania a hudby
- Čarovnou paličkou aktivujete kúzlo
- Podľa návodu a zvukov pridávajte jednotlivé prísady
- Po rozplynutí hmly objavíte kúzelnú bytosť – ružovú postavu My Magic Mixies
- Kotlík sa dobíja pomocou USB kábla
- Interaktívna hračka reaguje na dotyk ruky či kúzelnej paličky
- Na čele má kúzelný kryštál signalizujúci náladu
- Vydáva viac ako 50 zvukov a reakcií
- Proces čarovania je možné opakovať
- Pri ďalšom kúzlení vám môže pomáhať vaša Mixie
- Hračka My Magic Mixies v ružovej farbe je vhodná pre deti od 3 rokov

Pripravte sa na trochu alchýmie Prísady do kotlíka, ktoré budete k magickému rituálu potrebovať, sú súčasťou balenia (trblietavá hviezda, kŕmidlo, okvetný lístok, kryštálový džem, papierik, na ktorý napíšete meno pre kúzelnú bytosť, ktorú chcete vyčarovať, a vhodíte ho do kotla). Teraz sa pripravte, pretože sa odohrá ozajstné kúzlo. Z kotlíka vystúpi skutočná hmla a odhalíte prekvapenie. Keď sa hmla rozplynie, namiesto kúzelného lektvaru v kotlíku objavíte nádhernú kúzelnú bytosť – ružovú My Magic Mixies. Vodu a prísady je možné vyliať jednoduchým odskrutkovaním spodnej časti kotlíka, bez použitia skrutkovača. Kotlík sa dobíja pomocou USB kábla.

Zoznámte sa s My Magic Mixies – kúzelnou bytosťou My Magic Mixies je interaktívna hračka, ktorá reaguje na dotyk ako rukou, tak kúzelnou paličkou. Mixie má na čele kúzelný kryštál, ktorý signalizuje náladu. Čím šťastnejšia bude, tým väčšie množstvo zvukov vydáva. Náladu je možné rozoznať podľa farby kryštálu. My Magic Mixies reaguje na dotyk kúzelnej paličky, vďaka dotyku (1 alebo 2) budete počuť rôzne zvuky (viac ako 50 zvukov a reakcií). Pokiaľ chcete znovu čarovať, celú akciu je možné opakovať po dodržaní krokov podľa návodu. To znamená, že môžete kúzliť koľkokrát chcete. Pokiaľ si to budete priať, vaša Mixie vám pri ďalšom kúzlení bude asistovať. Rada totiž posedáva na okraji kotlíka a rozpráva sa. Na opakovanie procesu je možné použiť vodu a akékoľvek neagresívne prísady, ktoré nepoškodia hračku. Je možné si zvoliť, či pri kúzlení chcete funkciu s hmlou alebo bez hmly.


Určené pre: dievčatá
Veková kategória: 4+
Materiál: textil, plast

Poznámka: HTML nie je preložené!