Spin Master 6041316 Hatchimals zberateľské zvieratko vo vajíčku v sáčku 3. séria


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 6041316HAT
EAN: 778988537121
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Zahrej prštekmi malinké srdiečko a až zmení farbu, pomôž roztomilým zvieratkám Hatchimals vyliahnuť sa z vajíčok. Toto exkluzívne balenie zberateľských figúrok Hatchimals obsahuje jedno roztomilé vajíčko. V tejto sérii sa môžu vyliahnuť aj dvojičky! Balenie obsahuje 1 zberateľskú figúrku vo vajíčku . Srdiečko na vajíčku zmení po zahriatí farbu a je možné ho pretlačiť a vybrať figúrku. Každé vajíčko ukrýva jednu náhodnú postavičku zo série. V 3. sérii je možné, že sa vyliahnu dvojčiatka - 2 zvieratká v jednom vajíčku. Ďalej je možné nájsť tiež najlepších priateľov alebo roztomilú partičku. Zisti, aké zvieratko je vo vnútri vajíčka. Vždy je to prekvapenie, ale podľa farby fliačikov na škrupine spoznáš, ku ktorej rodinke zvieratko vnútri patrí. Celá zberateľská kolekcia obsahuje 100 rôznych figúrok. Vhodné pre deti od 5 rokov.

Spin Master je kanadská firma, ktorú v polovici 90. rokov založili dvaja kamaráti z detstva. Spoločnou usilovnosťou a inovatívnym prístupom ju od pouličného predaja priviedli až na samotný vrchol medzi výrobcami hračiek a hlavolamov v Severnej Amerike. Firma sa sústreďuje na nové poňatie hračiek, ktoré deti i dospelých zaujmú a pobavia.


Určené pre: dievčatá
Materiál: plast
Veková kategória: 5+

Poznámka: HTML nie je preložené!