Tolki Interaktív foglalkoztató hangoskönyv - Világűr
A Világűr foglalkoztató hangoskönyv oldalpáron mutatja be a világűrt, az űrkutatás múltját, jelenét
Tolki Interaktív foglalkoztató hangoskönyv - Világűr
A Tolki interaktív foglalkoztató hangoskönyv segítségével a gyerekek játékosan ismerhetik meg az univerzumot. Az emberiséget mindig is érdekelték a messzi csillagok, a Nap és a Hold. Az űrkutatás hosszú utat járt be a kezdeti megfigyelésektől a Holdra történő leszállásig. Választ kaphatnak arra, hogy hogyan látták az ókori csillagászok a távoli bolygókat, milyen megfigyelések vezettek a ma ismert tudásunkhoz. Pulzár professzor, Albina és Jónás igazi idegenvezetőként kísérik végig az olvasókat a világűr felfedezéséről szóló könyvön.
Vajon mit szólnának az ókori csillagászok ahhoz, amit most tudunk az Univerzumról ? Az űrkutatás hosszú utat járt be a kezdeti megfigyelésektől a Holdra történő leszállásig – és még azon is túl. Vegyél részt ebben a lenyűgöző tudományos kalandban Pulzár professzor, Albina, Jónás, Einstein kutya és Erisz cica segítségével! Ők igazi idegenvezetőként kísérnek végig Téged a világűr felfedezéséről szóló könyvünkön – az ősi időktől egészen napjainkig.
A Világűr 8 oldalpáron mutatja be a világűrt, az űrkutatás múltját, jelenét – és egy kicsit a jövőjét is. Minden oldalpárra egy-egy összefüggő téma került, például a Naprendszer, az ókori és a középkori csillagászok munkássága vagy az űrhajózás technikai fejlődése. A Tolki könyvben nagyon komoly tananyagot dolgoztunk fel, összeállításában csillagászok és tanárok is részt vettek.
A könyv narrátorai: Csuha Bori, Szabó Andor és Csuha Lajos.
A Világűr Tolki interaktív foglalkoztató hangoskönyv megvásárolható készletben is (az elektronikus tollal együtt) vagy önálló könyvként (tehát az elektronikus toll nélkül) is. Ha valakinek már van tolla, akkor elegendő az önálló könyvet beszereznie, mert a toll minden kiadvánnyal működik. A könyvhöz tartozó hanganyag megtalálható bármely készletben lévő tollon, valamint honlapunkról ingyenesen letölthető.
tolki.hu
FIGYELEM! A könyv használatához szükség van egy Tolki készletből származó elektronikus tollra! A tollat ez a termék nem tartalmazza! Elektronikus tollal működő, a világűrrel és az űrkutatással foglalkozó interaktív hangoskönyv 6-12 éves gyerekeknek. A komoly tananyaggal szórakoztató formában ismerkedhetnek meg a fiatal olvasók. A könyvhöz több mint 2600 szöveganyag és egyéb hang tartozik. Olvasóink minden oldalon kvízjátékokkal tehetik próbára a tudásukat. A könyv segítségével a gyerekek saját tempójuknak megfelelően fedezhetik fel a világűr csodáit.
- Albi - Bonsai
- 6+
- Maďarský
- 9788088403524
Mohlo by vás zaujať aj
Produkty v rovnakej kategórii: 12