Akcia

NICI 48307 Plyš vtáčik Andoli GREEN 13 cm


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 12. decembra
11.49€
17.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 48307NICI
EAN: 4012390483079
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

NICI 48307 Plyš vtáčik Andoli GREEN 13  cm

Winter Friends - nová zimná kolekcia od NICI! Veľký deň v severskej dedinke Kuschelmö na úpätí pohoria Knuddel: blížia sa každoročné sánkarské preteky zimného športového klubu Ri Ra Rutsch a všetci s nadšením leštia podbehy svojich elegantných vozidiel. Kto vyhrá preteky tentoraz? Drzý zajačik Liska, tučniak Noshy alebo sob Jonte. Nad hlavami všetkých troch bzučí Andoli, vtáčik, ktorý chce zažiť preteky svojich najlepších priateľov zblízka. Nová kolekcia Winter Friends je súčasťou NICI GREEN, sveta udržateľných výrobkov od spoločnosti NICI. Pri všetkých výrobkoch NICI GREEN sa používajú takmer výlučne recyklované materiály, predovšetkým z PET fliaš.

Svetlomodrá korunka, modré perie na krídlach a chvoste a žiarivo žltá hruď robia nadýchanú mäkkú plyšovú modrú sýkorku Andoli jednoducho nezameniteľnou. Malý, kompaktný tvar, hnedý zobák a roztomilý výraz tváre dodávajú Andolimu mimoriadne roztomilý vzhľad. So svojou plyšovou čiapkou v kovovom vzhľade je na zimu teplo oblečený. Kvalitné spracovanie a detailný dizajn jedinečného plyšového vtáčika priam nabádajú k hre a maznaniu sa s ním. Vtáčik v dizajne klopového plyšu je verným kamarátom na hranie a milým spoločníkom na cestách.

- Odporúčaný vek: od 0 mesiacov
- Andoli 13 cm vtáčik s klapkou ZELENÝ
- Séria: Winterfriends
- Odporúčané ručné pranie
- Kvalita NICI:

Plyšové hračky NICI rozžiaria oči bábätiek a detí už viac ako 30 rokov.



Veková kategória: 0+
Určené pre: všetkých

Poznámka: HTML nie je preložené!