Novinka
Akcia
Poznáte z TV

MGA Rainbow High Fashion bábika Meena Fleur séria 4


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Kód tovaru: 578284
EAN: 035051578284
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040
ŠIROKÝ VÝBER BÁBIK. Každý nový rad módnych bábik Rainbow High obsahuje postavy s množstvom jedinečných a krásnych rysov, odtieňov pleti a módnych doplnkov, ktoré predstavujú rozdiely, ktoré vidíme všade okolo nás.
 NÁDHERNÉ VLASTNOSTI. Meena Fleur má jedinečný dizajn a od hlavy až po päty je odetá do šafranového zlata. Má nádherné, detailne prepracované módne prvky, krásne, natočené vlasy, dlhé riasy a sklenené oči.
2 KOMBINOVANÉ OBLEČENIE. Meena sa dodáva s 2 kompletnými oblečením pre bábiku s oblečením pre bábiku, topánkami pre bábiku a doplnkami pre bábiku. Oblečte ju do každého vzhľadu a potom kombinujte a spájajte oblečky a doplnky, aby ste podnietili fantáziu a zábavu pri rozprávaní príbehov.
 MÓDNE TRENDY. Meena pochádza z indického Dillí a rada sa s priateľmi delí o svoje dedičstvo, ako je napríklad mehndi body art na rukách. Meena sa zameriava na dizajn doplnkov a rada vytvára špeciálne šperky, ktorými dopĺňa svoje módne outfity. Prichádza v tope na jedno rameno s detailmi s cvočkami, metalických zlatých nohaviciach so šnurovaním na lýtku, topánkach na platforme a tradičných indických šperkoch. Jej druhý outfit je top s detailmi strapcov, zavinovacia sukňa s flitrami po okrajoch, šnurovacie sandále a zodpovedajúce šperky.
PÓZOVAŤ NA STOJANE PRE BÁBIKY. Je plne kĺbová a polohovateľná, jej ruky a nohy sa ohýbajú pre mnoho pôvabných póz alebo ju môžete vystaviť na priloženom stojane pre bábiky.
ČO JE SÚČASŤOU BALENIA. Módna bábika, 2 kompletné oblečky pre bábiku, 2 páry topánok pre bábiku, doplnky pre bábiku, hrebeň pre bábiku, 2 ramienka a stojan pre bábiku
PROFESIONÁLNY TIP - UMYJTE SI VLASY, ABY STE ODSTRANILI STYLINGOVÝ GÉL. Pri prvom rozbalení bábiky jej môžete dôkladne umyť vlasy, aby ste odstránili stylingový gél a nechať vlasy úplne uschnúť. Potom sú jej vlasy pripravené na kefovanie ZBIERAŤ DUHU. Nazbierajte všetkých 6 dúhových bábik High Fashion: Jewel Richie, Coco Vanderbalt, Lila Yamamoto, Mila Berrymore, Meena Fleur, Deliah Fields.

Veková kategória: 6+
Určené pre: dievčatá
Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!