Novinka
Akcia
Poznáte z TV

MGA 582502 Na! Na! Na! Surprise Sweetest Gems Dolls – Marina Tealstone (Aquamarine) narodeninová bábika


Dostupnosť:
Už len 2 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 29. novembra
18.99€
19.99€
Kód tovaru: 582502
EAN: 035051582502
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040
NÁDHERNÁ MÓDNA BÁBIKA DO VLASOV: Marina Tealstone má dlhé nádherné modré vlasy upravené s voľnými kučerami a stredovou časťou. Pomocou priloženej kefy jej vlasy upravujte znova a znova!
JE TO VŠETKO V DETAILOCH: Marina prichádza s potlačou tváre a detailov oblečenia. Oblečená je vo vypasovanej róbe so striebornými cvočkami a akvamarínovými drahokamami okolo živôtika a spodného lemu. K dispozícii sú hodvábne mäkké saténové rukávy na chrbte, ktoré sa cvičia. Jej topánky sú krištáľové lodičky.
MÄKKÁ A POLOHOVATEĽNÁ: Je mäkká na maznanie a polohovateľná na vystavovanie!
ČO JE SÚČASŤOU: 7,5" módna bábika, fuzzy čiapka, šaty, topánky a tvarovaná kefa. Čiapka nie je odnímateľná.
SKVELÝ DARČEK: Darujte niekomu, koho milujete alebo len preto. Táto milá bábika inšpirovaná kameňom vyčarí úsmev každému. Ideálne na mnoho príležitostí, ako je Valentín, narodeniny, Veľkú noc alebo len tak. Na obale je dokonca aj visačka Komu:/Od:!
ZBIERAJTE ICH VŠETKY: Nazbierajte všetkých 6 bábik Sweetest Gems - Ruby Frost, Valentina Lovely, Marina Tealstone, April Sparkles, Every Moss a Juno Summers!

Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá
Materiál: textil

Poznámka: HTML nie je preložené!