Novinka
Akcia
Poznáte z TV

MGA 561118 Poopsie Rainbow Surprise Dúhová bábika modro - fialová


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 561118-559887
EAN: 035051561118
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Uži si neskutočnú zábavu so slizom v úplne novom duchu. Priprav trblietavý sliz a daj ho do outfitu, topánok a doplnkov Dúhovej bábiky. Ozdobíš ju tak podľa svojho vkusu. Akú Dúhovú bábiku rozbalíš? To je prekvapenie! Zbieraj dúhu. V tomto balení je buď modrá bábika alebo fialová bábika. Konkrétny druh je prekvapením.

Obsah balenia: 1 bábika, 1 bunda alebo vesta, 1 top, 1 sukňa alebo šaty, 1 pár podkolienok, 1 pár topánok alebo korčúľ, 1 kabelka, 1 hrebeň, 1 téglik s viečkom, 1 odmerka, 1 lyžička, 4 balíčky s práškom pre prípravu slizu (Rainbow Surprise), celkom 11,2 g, 3 balíčky s drobnými trblietkami (Rainbow Shimmer), celkom 3 g, 2 balíčky s práškom so špeciálnymi efektami (Rainbow Magic), celkom 2 g, 1 balíček s trblietkami (Rainbow Sparkle), celkom 1 g, 1 balíček s rozjasňovačom (make-up Rainbow Highlighter - kozmetika), celkom 1 g.

Návod: Pred použitím zakryte hraciu plochu, aby ste zabránili prípadnému poškodeniu. 1. Otvorte viečko téglika. 2. Dvakrát naplňte odmerku vodou (2x15ml), vlejte do téglika. 3. Pridajte prášok (Rainbow Surprise) do téglika. 4. Pevne pritlačte veko a trepte s téglikom hore a dole po dobu 1 minúty. Potom nechajte 15-20 minút odstáť. 5. Zložte viečko z téglika a lyžičkou vyberte sliz. 6. Doprostred slizu pridávajte po troškách prášok so špeciálnym efektom (Rainbow Magic). Trblietky (Rainbow Sparkle, popr. ďalšie trblietky) pridajte v tomto kroku. 7. Sliz prekladajte napoly, naťahujte, prekladajte a opakujte, kým nebudú prísady dobre zapracované. Sliz zmení farbu! 8. Otvorte kabelku a sliz do nej vložte. Viečko pevne uzavrite. 9. Na oblečení nájdite otvárania a sliz do nich pomocou prstov vložte. Potom oblečky pevne uzavrite, aby nedošlo k vyliatiu slizu. Pokiaľ máte šaty alebo sukňu, otváranie je umiestnené na zadnej strane. 10. Topánku vyberte z podpätku a sliz vložte do podpätku. Najprv vráťte do podpätku špičku topánky a potom zaklapnite aj pätu. 11. Otvorte rozjasňovač a prstami ho rozotrite po vlastnej tvári.


Veková kategória: 6+
Určené pre: dievčatá
Materiál: plast

Rozmery balenia (D x Š x V): 23.5cm x 13.5cm x 40cm
Poznámka: HTML nie je preložené!