Novinka
Poznáte z TV

MGA 556992 Poopsie Sparkly Critters Trblietavá potvorka so slizom


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 556992-555780
EAN: 035051556992
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Úplná novinka na trhu! Prekvapenie a sliz v jednom!  Návod: 1. Vyberte cumlík, nenakláňajte hlavu potvorky dopredu, aby ste zabránili vysypaniu prášku na prípravu slizu. 2. Vložte fľašu do vody a naplňte ju. 3. Zakloňte potvorke hlavu a vložte celú slamku do úst. 4. Pomaly vytlačte obsah fľaše do potvorky. 5. Vyberte fľašu a vráťte cumlík. 6. Po dobu jednej minúty potvorkou dôkladne traste. 7. Pozrite sa, či má potvorka na zadočku otvor zakrytý srdiečkom. Ak nie, bude pľuvať. 8. Ak potvorka pľuve, vyberte cumlík, ak kaká, nechajte ho v ústach. 9. Držte potvorku nad zakrytou plochou a ihneď po pretrasení jej stlačte hlavu, aby všetok sliz vypľuvla alebo vykakala. Sliz nechajte odpočívať 15-20 minút, aby získal správnu konzistenciu. 10. Otvorte vrecko s Unicorn Magic a po troškách pridávajte prášok doprostred slizu. 11. Otvorte vrecko s Unicorn Shimmer a po troškách pridávajte trblietky doprostred slizu. Pokiaľ máte vzácne trblietky Unicorn Sparkle, pridajte ich v tomto kroku. 12. Sliz preložte napol, natiahnite, preložte a opakujte, kým nebude celý trblietavý. 13. Sliz uchovávajte v uzatvárateľnom vrecku, aby ste predišli vyschnutiu. Dôležité informácie: Neobsahuje skutočné jedlo a pitie. Obsah nejedzte a nepite! Sliz držte ďalej od papierových povrchov, môže sa na ne trvalo prilepiť. Teplota vody môže ovplyvniť konzistenciu slizu. Nepoužívajte horúcu vodu. Po hraní sa slizom si dôkladne umyte ruky, sliz držte ďalej od oblečenia a ďalších povrchov mimo potvorku a jej obalu. Sliz držte ďalej od očí, úst a tváre. Vyhnite sa kontaktu s narušenou pokožkou. Nezbavujte sa slizu vhodením do drezu. Pred uložením potvorku vyčistite a uistite sa, že neobsahuje žiadnu vodu ani sliz. Pokyny k čisteniu: 1. Naplňte fľašu vodou a celú slamku vložte do úst potvorky. 2. Naplňte potvorku vodou a vložte cumlík do úst. 3. Poriadne potvorkou zatraste. 4. Držte potvorku nad zakrytou plochou a vyberte cumlík. 5. Stlačte jej hlavu a počkajte, kým nevyjde von všetok sliz a voda. 6. Nechajte potvorku dôkladne vyschnúť.

Sada obsahuje: Trblietavou potvorku, cumlík, fľašu, obal pre uchovanie slizu, Unicorn Magic (prášok so špeciálnymi efektmi), Unicorn Shimmer (drobné trblietky), Unicorn Sparkle (vzácne trblietky, nie sú vo všetkých baleniach), lyžičku. 


Veková kategória: 6+
Určené pre: dievčatá
Materiál: guma, plast, textil

Rozmery balenia (D x Š x V): 15cm x 10cm x 10cm
Poznámka: HTML nie je preložené!