Novinka
Poznáte z TV

Hasbro F5836 Play-Doh Hravá kaviareň


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 23. februára
43.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: F5836
EAN: 5010994129460
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Tento super set prenesie vaše deti do sveta fantastickej kaviarne a pekárne, kde zažijú veľké dobrodružstvá! Len sa pozrite na množstvo kelímkov a farieb na prípravu Play-Doh frappé, horúcich nápojov a mnohých ďalších vecí. Súčasťou je aj prepravka, ktorá vám umožní si všetko vziať so sebou aj na cesty. V sete nájdete množstvo krásnych vykrajovačov a tvorítok na zdobenie Play-Doh šišiek, sušienok, muffinov a všetkých týchto báječných dobrôt. Pridajte "len ako" šľahačku a ďalšie detaily, prebuďte v sebe kreativitu a fantáziu pri výrobe rôznych lahôdok, ktoré si potom môžete vystaviť!

V sete nájdete množstvo krásnych vykrajovačov a tvorítok na zdobenie Play-Doh šišiek, sušienok, muffinov a všetkých týchto báječných dobrôtok. Pridajte „len ako“ šľahačku a ďalšie detaily, prebuďte v sebe kreativitu a fantáziu pri výrobe rôznych lahôdok, ktoré si potom môžete vystaviť . Súčasťou je tiež prepravka, ktorá vám umožní si všetko vziať so sebou aj na cesty. Play-Doh je bezpečná modelovacia hmota. Nemastí a nelepí ruky, nezanecháva stopy. Práca s modelovacou hmotou podporuje fantáziu a zručnosť. Vhodná pre deti od 3 rokov.

Veková kategória: 3+
Určené pre: všetkých

Poznámka: HTML nie je preložené!