Novinka
Poznáte z TV

Fisher Price GXR71 Chodítko psík SK/HU


Dostupnosť:
Skladom
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 1. júna
49.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: GXR71SK/HU
EAN: 887961961294
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Poďme sa prejsť, zlato! Smart Stages™ Učte sa s chodítkom šteňaťom je dokonalým kamarátom pre vaše rastúce dieťa, ktorý ponúka vzrušujúce praktické aktivity pre malé sediace deti a množstvo povzbudzujúcich fráz a podpory pre tieto prvé malé kroky. Ako deti rastú a chodia, šteňa im predstaví abecedu, tvary, farby, počítanie a dokonca aj anglické slová! Kde rozvoj vchádza do hry™ Náuka: Hravé pesničky a frázy oboznámia vaše dieťa okrem iného s abecedou, farbami, číslami a anglickými slovami! Hrubá motorika: Veľký tréning pre malé svaly, keď malé deti sedia, naťahujú sa a interagujú s aktivitami a potom sa zdvíhajú, aby sa postavili, a kráčajú za chodítkom. Zvedavosť a údiv: Keď deti objavujú, ako aktivovať hudbu a frázy stlačením tlačidiel alebo posunutím chodítka, vidia, že ich činy môžu vyvolať zábavné veci – hej, to je príčina a účinok! Hračka hovorí slovensky, maďarsky, česky, anglicky a poľsky. 

Ez a kutyás járássegítő lesz babád kedvenc játéka, ami hosszú időre le fogja foglalni a sok-sok funkciója révén. A Kutyus a növekvő baba tökéletes társa, izgalmas, aktív tevékenységeket kínálva az ülő apróságoknak, tonnányi bátorító kifejezést és támogatást kínálva az első apró lépések megtételéhez. Ahogy a kicsik növekednek és elindulnak, Kutyus megismerteti őket az ABC-vel, formákkal, színekkel és a számokkal! Ahol a fejlődésé a főszerep - Tanulás: Játékos dalok és kifejezések ismertetik meg a babát az ABC-vel, színekkel, számokkal és egyebekkel! Motoros képességek: Az apró izmokat igencsak megdolgoztatja, ahogy az ülő kicsik a tevékenységek felé nyúlnak, és interakcióba lépnek velük, majd felhúzzák magukat álló helyzetbe, és sétára indulnak a járássegítővel. Kíváncsiság és érdeklődés: Ahogy a babák felfedezik, hogyan aktiválják a zenét és a kifejezéseket a gombok megnyomásával vagy a járássegítő tologatásával, látják, hogy az akcióik vidám történéseket eredményeznek, ez az ok-okozat!


Materiál: plast
Veková kategória: 1+

Rozmery balenia (D x Š x V): 47cm x 22cm x 41cm
Poznámka: HTML nie je preložené!