Novinka
Akcia
Doprava zdarma

Sylvanian Families 5383 Darčekový set - Poschodový dom s červenou strechou A


Dostupnosť:
Skladom
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 5. júla
Tento produkt vám doručíme ZADARMO.
114.95€
139.95€
Výrobca:
Kód tovaru: 5383SF
EAN: 5054131053836
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Sylvanian Families 5383 Darčekový set - Poschodový dom s červenou strechou A.

Obľúbený poschodový dom s 3 svetlami má červenú strechu a farebné steny, ktoré tvoria nádherný rodinný dom rodinky Čokoládových zajačikov. Izby sú vybavené svetlami, z ktorých každé môže byť zapnuté a vypnuté samostatne. Dom môže byť otvorený pre hranie v uhle 90 stupňov, 180 stupňov aj akýkoľvek iný uhol medzi nimi. Miestnosť druhého poschodia na ľavej strane a strecha na pravej strane sú odnímateľné. Umiestnenie tejto izby na streche alebo umiestnenie strechy na terasu vytvára veľký trojpodlažný dom, kde sa môžete hrať. Spojte dom so základným poschodovým domčekom a vytvorte veľký, trojposchodový dom (základný poschodový dom sa predáva samostatne). Umiestnenie nábytku a figúrok zvieratiek do týchto miestností umožňuje ešte zábavnejšiu hru (figúrky a nábytok sa predáva samostatne).

Dom obsahuje: Hlavný dom. Miestnosť. Veľká strecha a malá strecha. Strecha, schodisko a vstupná veranda. Okenný rám 3×A a okenný rám 2×B. Malý plot 3× a veľký plot 5×. Svetlo A 2× a svetlo B 1×. Darčekový set obsahuje ako bonus: Chocolate zajačika mamičku. Chocolate zajačika dcéru. Jedálny set – stôl a štyri stoličky. Pracovný stôl so stoličkou. Kuchynský set – kuchynský vozík, kuchynské spotrebiče a ďalšie drobnosti potrebné na varenie. Klavír so sedadlom. Rúra s tromi platničkami a rúrou s panvicou. Posteľ s prikrývkou. Sú potrebné batérie 2×AA (nie sú súčasťou balenia). Rozmery: 63,5 × 35 × 22,5 cm (Š x V x H). 

Postavičky Sylvanian Families boli vytvorené v Japonsku v roku 1985 a okamžite sa stali hitom. Od tej doby boli úspešne distribuované po celom svete. Na základe týchto postavičiek bol vytvorený rad videohier, animovaných rozprávok.


Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá
Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!