Akcia

Sylvanian Families 5256 Baletné divadlo


Dostupnosť:
Už len 2 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 27. apríla
53.95€
59.95€
Výrobca:
Kód tovaru: 5256SF
EAN: 5054131052563
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Sylvanian Families  5256 Baletné divadlo.

Baletné divadlo je veľké javisko, ktoré je pripravené na hodiny baletu alebo na recitovanie malých dievčatiek nielen z rodiny Čokoládových zajačikov. Môžete otáčať postavičkami vďaka otočným podstavcom spoločne s otočným javiskom. Divadlo je ozvučené slávnou baletnou hudbou z Labutieho jazera a Luskáčka. Navyše pripojením svojho hudobného prehrávača si môžete rozšíriť rad pesničiek a zažiť viac tanečných vystúpení. 
Sada obsahuje: divadlo-budova, schodíky, tréningová tyč, vešiak, stoličky, pozadia -z stenu, podlahový disk, diadém, figúrku dievčatka Čokoládový králiček (v baletnom oblečení), stojan na figúrku, 3 vstupenky (celkom 13 dielov) . Funguje na 3AA batérie ( nie sú súčasťou balenia).
Figúrky zo sady baletiek a krasokorčuliarka kamarátky môžu byť umiestnené na javisko a zažiť veľa zábavy. Baletné divadlo možno tiež pripojiť k Mestskému domu so svetlami (všetko sa predáva samostatne). Pozadie na zadnú stenu a hudbu možno stiahnuť z internetových stránok Rodiny Sylvanian pre ešte viac zábavy.


Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá
Materiál: guma, plast, textil

Rozmery balenia (D x Š x V): 38cm x 22.5cm x 35cm
Poznámka: HTML nie je preložené!