Vláčiky a hracie sady

Pamätáte si ešte z dectva, že ktorá mašinka bola vašim favoritom? Dnes by ste ju už na e-shopoch s hračkami asi nenašli, no naozaj je z čoho vyberať. V ponuke máme lokomotíva, kolajnice, ako aj celé hracie sady, no Kráľom je jednoznačne Vláčik Tomáš (Thomas).

Táto milá lokomotíva prináša cez obrazovky množstvo dobrodružstva, rozprávka Vláčik Tomáš a jeho kamárati je jedna najsledovanejšia "youtube rozprávka". Zažite bezstarostné chvíle plné zábavy aj vy!

Obľúbené hračky v kategórii:
Fisher Price Thomas HFX93-HDY59 séria mašinky Tomáš motorový vláčik Tomáš
Fisher Price Thomas HFX93-HDY59 séria mašinky Tomáš motorový vláčik Tomáš Ostrov Sodor je vzrušujúce miesto, no nie malé. Nie je na škodu mať kamaráta lokomotívu, s ktorým sa dostaneme na tie najlepšie miesta. Motorizované vláčiky Fisher-Price TrackMaster berú Thomasa a mal..
19.99€
Fisher Price Thomas BMK93-GHK80 séria mašinky Tomáš motorový vláčik Duchess
Fisher Price Thomas BMK93-GHK80 séria mašinky Tomáš motorový vláčik Duchess Kolekcia Trackmaster od Fisher-Price prináša motorové lokomotívy Thomas & Friends a zachytáva ich v dôležitých momentoch! Lokomotívy Trackmaster boli upravené tak, že s nimi zažijete príbehy na os..
24.99€
Fisher Price Thomas HFX93-HFX96 séria mašinky Tomáš motorový vláčik Percy
Fisher Price Thomas HFX93-HFX96 séria mašinky Tomáš motorový vláčik Percy Ostrov Sodor je vzrušujúce miesto, no nie malé. Nie je na škodu mať kamaráta lokomotívu, s ktorým sa dostaneme na tie najlepšie miesta. Motorizované vláčiky Fisher-Price TrackMaster berú Thomasa a mal..
19.99€
Fisher Price Thomas BMK88-GPL47 motorový vláčik Yong Bao
Fisher Price Thomas BMK88-GPL47 motorový vláčik Yong Bao Táto skvelá mašinka ide rýchlejšie a dosahuje väčšie výšky pre akčnejšie dobrodružstvo! Je kompatibilná so všetkými súpravami Thomas Track Master. Doplň aj ty svoju vláčkodráhu o ďalšiu mašinku, s kto..
19.99€
Fisher Price Thomas HFX93-HDY63 séria mašinky Tomáš motorový vláčik Nia
Fisher Price Thomas HFX93-HDY63 séria mašinky Tomáš motorový vláčik Nia Najnovší plastový oranžový vláčik Nia na batérie s pripojeným fialovým vagónikom. Dĺžka súpravy je 20 cm. Lokomotíva je dlhá 10,50 cm a vysoká až 7 cm. Oproti pôvodným modelom je vyššia a pôsobí mohu..
19.99€
Fisher Price Thomas HFX93-HFX92 séria mašinky Tomáš motorový vláčik Kana
Fisher Price Thomas HFX93-HFX92 séria mašinky Tomáš motorový vláčik Kana Fisher Price Thomas HFX93-HFX92 séria mašinky Tomáš motorový vláčik Kana Preskúmajte ostrov Sodor s vlakovým motorom Thomas & Friends Kana! Tento motorizovaný vláčik od Fisher-Price je kompat..
19.99€
Fisher Price Thomas BMK88-GYW10 motorový vláčik Kenji
Fisher Price Thomas BMK88-GYW10 motorový vláčik Kenji Táto najnovšia mašinka ide rýchlejšie a dosahuje väčšie výšky pre akčnejšie dobrodružstvo! Je kompatibilná so všetkými súpravami Thomas Track Master. Doplň aj ty svoju vláčkodráhu o ďalšiu mašinku, s ..
19.99€
Fisher Price Thomas BMK87- DVF81 séria mašinky Tomáš motorový vláčik Salty
Fisher Price Thomas BMK87- DVF81 séria mašinky Tomáš motorový vláčik Salty Séria motorizovaných lokomotív Trackmaster od Fischer-Price bola vylepšená tak, aby ste dobrodružstvo na ostrove Sodor mohli prežívať ešte intenzívnejšie! Lokomotíva Tomáš a jeho priatelia idú rýchlej..
19.99€
Fisher Price Thomas HFX93-HDY64 séria mašinky Tomáš motorový vláčik Diesel
Fisher Price Thomas HFX93-HDY64 séria mašinky Tomáš motorový vláčik Diesel Motorizované mašinky TrackMaster od Fisher-Price boli prepracované, takže zažijete ostrov Sodor ako nikdy predtým! Vďaka zvýšenej rýchlosti a výkonu sú tieto motory rýchlejšie a stúpajú do strmších sv..
19.99€
Fisher Price Thomas HGY78-HGY81 séria mašinky Tomáš motorový vláčik - Nia v prístave
Fisher Price Thomas HGY78-HGY81 séria mašinky Tomáš motorový vláčik - Nia v prístave So súpravami motorizovaných vláčikov, ktoré ponúka Fisher-Price, môžu deti stráviť hodiny zábavy nakladaním a vykladaním nákladu na vagóne v spoločnosti svojich obľúbených postavičiek z rozprávky Thom..
26.99€

Novinka
Hape Vláčikodráha – Horská baňa menšia

Výpredaj
Mac toys Vlaková dráha 1067 cm
39.95€Novinka
Poznáte z TV
Fisher Price GDV43 Thomas Zrútenie jaskyne

Akcia
Fisher Price GJX83 Thomas v Afrike
16.95€ 29.99€


Zobrazenie 1 až 30 zo 47 (2 stránok)

Filter produktov

 • Stavy zásob
  0
  0
 • Značka
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Výrobcovia
  0
  0
  0
  0
  0
 • Hrdina
  0
 • Určené pre
  0
  0
 • Veková kategória
  0
  0
  0
 • Označenie produktu
  0
  0
  0
 • Cena
  € -