Novinka
Poznáte z TV

Zapf creation 830017 BABY born Interaktívny čarovný cumlík Narodeninová edícia 43 cm


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 9. októbra
9.29€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 830017
EAN: 4001167830017
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Najnovší cumlík so zvukom cmúľania a vymeniteľnými svetelnými nástavcami na cumlík. BABY born je stále ešte nadšená zo svojej narodeninovej párty. Takéto výročie 30 rokov bábiky je predsa len niečo mimoriadne. Preto potrebuje k zaspaniu interaktívny cumlík. Stačí jednoducho otočiť cumlíkom v ústach a oči sa zatvoria. Kiež by to bolo také jednoduché aj v skutočnom živote ... Malá párty princezná má veľkú radosť, že prišlo toľko hostí. Je šťastná a spokojná, anglicky "happy", ako je napísané na kockách zdobiacich cumlík. Nástavec na cumlík, ktorý svieti, je možné vymeniť. Sotva má bábika cumlík v ústach, okamžite je počuť zvuk cmúľania. Farebnú kačičku možno upevniť sponkou na overal. Dobrú noc!

Kvalitné príslušenstvo pre originálne bábiku BABY born. Pre radosť z nápaditej, rozmanitej a dlhotrvajúcej hry. Funkcia čarovného cumlíka (otváranie a zatváranie očí) funguje iba s bábikami "BABY born s kúzelným cumlíkom". Čarovný cumlík možno použiť aj ako bežný cumlík pre všetky bábiky BABY born veľkosti 43 cm. Funguje na batérie (batérie sú súčasťou balenia). BABY born Interaktívne čarovný cumlík. Narodeninová edícia, 43 cm so svetelnými a zvukovými efektmi.


Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá

Poznámka: HTML nie je preložené!